16. (Netradiční) skautský ples

Letos to roztančíme!
Přijměte pozvání na 16. Netradiční skautský ples, který pro Vás pořádá 27. středisko skautek a skautů z Brna – Starého Lískovce.

Výtěžek letošního plesu je věnován na sbírku Společně proti leukemii.

PROGRAM:
Jako každý rok se můžete těšit na:
– skvělou hudbu kapely Byznys TIME
– soutěž
– předtančení
– bohatou tombolu
– půlnoční slosování vstupenek
a spoustu dobré nálady.

SÁL:
Ples se uskuteční v našem oblíbeném sále v Orlovně v Brně – Bosonohách, Pražská 55 a to v pátek 26.1.2018 od 19 hodin.

VSTUPENKY:
V letošním roce opět nakoupíte vstupenky v klidu domova obratem přes internet. Stačí kliknout na www.tickin.cz a vybrat vstupenky, které jsou právě volné. Platbu provedete obratem kartou.

Po úhradě Vám do Vaší emailové schránky dorazí krásné vstupenky, které předložíte u vstupu. Důležitá je pro nás hlavně část s QR kódem. A nezapomeňte, že vstupenky jsou slosovatelné.

DOPRAVA:
Do orlovny se dostanete např. busem č. 69, nebo 403 – zastávka Skalní (odjezd z přestupního uzlu Osová – tram 6, 8, trolejbus 25, 37, bus 50) a zpátky třeba do města se dostanete rozjezdem číslo N96, jehož jízdní řád najdete na webu www.dpmb.cz

OBČERSTVENÍ:
Mimo skvělý program se bude v baru točit pivo z rodinného pivovaru Heřman z Vladislavi, dále vína vinařství Kořenek a Vojáček z Perné a také třeba skvělé mošty přímo ze sadů ve Starém Lískovci.

Další info najdete na FB nebo na našem webu.