Už se nám to blíží! Skautský tábor 2020 bude!

Informace níže se vztahují pouze na dívčí oddíl (více info. ve vašich emailových schránkách).

Sraz: 5.7.2020 (neděle) v 11:45 před kostelem svatého Jana Nepomuckého ve Starém Lískovci.

S sebou na místo srazu:

• Přihláška na tábor (tu, co jste posílali na email)
  • Potvrzení o bezinfekčnosti
  • Anamnéza dítěte
  • Potvrzení o zdravotní způsobilosti vydané lékařem
  • Popř. léky a informace k jejich dávkování
  • Šalinkarta nebo 2 jízdenky na 60 minut

Vzhledem k brzkému odjezdu doporučujeme dát časný oběd, pak s sebou malou svačinku a pití na dobu, než dorazíme do tábora a dáme si večeři.

Všechny věci sbalené v kufru (či krosně nebo v obojím) doneste v pátek 3.7. mezi 15:00 a 16:30 do skautské klubovny.

Návrat: 18.7.2020 (sobota) v 17:30 ke kostelu svatého Jana Nepomuckého ve Starém Lískovci

Kdybyste měli jakékoli dotazy ohledně tábora (i v době tábora – omezeně, více informací v neděli), neváhejte se obrátit na:

• Anežka Sobolová – Rybka (vedoucí dívčího oddílu): 736 448 664
  • Kateřina Halvová – Pecka (vedoucí tábora): 732 382 093

Adresa tábora: Skautský tábor Brno (tábor Hynkovice), jméno dítěte, pošta Jamné nad Orlicí, 561 65 Jamné nad Orlicí

Děkujeme Vám za vaši veškerou podporu. Na letošní speciální tábor se moc těšíme a věříme, že vše dobře dopadne. Už brzy na viděnou!

Za vedení dívčího oddílu Amazonky

Beruška – Lenka Pospíšilová