ples, registrace, křížová cesta, tábor

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
chtěl bych poděkovat všem, kdo se v lednu podíleli na uspořádání dalšího ročníku plesu a to nejen jim, ale také všem z Vás, kteří jste na ples v tak hojném počtu přišli. Po dlouhé době se nám podařilo celý sál vyprodat. Jak jsme avizovali – polovina z výtěžku plesu poputuje na projekt Společně proti leukemii a proto mohu konstatovat, že jej podpoříme částkou cca 3500 Kč – díky za to!

V lednu proběhla také každoroční registrace a v letošním roce nás bude oproti loňsku o něco málo více – přesně 142 členů. Možná trošku statistiky: světlušek a vlčat (tedy těch nejmenších) máme přesně 63. Děti a mládež do 18 let tvoří 79 % našich členů, přesně 104.

Dovolte mi, abych Vás tak jako již každý rok v této době srdečně pozval na společnou modlitbu Křížové cesty a to příští neděli 4.3 od 17 hodin v našem kostele. Sraz pro děti bude v 16:45 v sakristii.

Protože jsem již zaregistroval, že se již ptáte na termín tábora, chtěl bych Vám sdělit, že tábor bude od neděle 1.7. do soboty 14.7. Podrobnosti budeme uveřejňovat na našem webu cca od dubna.

Přeji Vám co nejpříjemněji prožité (snad poslední) ledové dny a těším se na viděnou v neděli.

vedoucí 27. střediska