je nás víc než loni…

Ano, přesně tak by se dal začít tento email – začátkem naší oblíbené písně od P. Žalmana Lohonky – Je nás víc než loni..
Je to skutečně tak: v letošním roce jsme zaregistrovali celkem 140 členů a trochou čísel je naše věková struktura takto:
děti a mládež (od 6 do 18 let): 105
dospělí (nad 18 let): 35
a z pohledu rozložení sil mezi výchovnými kategoriemi:
Benjamínci: 14
Vlčata: 28
Světlušky: 24
Skauti: 8
Skautky: 21
Roveři a rangers: 27
ostatní pak jako dospělí
Děkuji všem, kteří se podílejí na tom, že naše členská základna neklesá a od loňska lehce povyrostla; bez ohledu na svůj volný čas se snaží, aby mohli naplňovat co nejlépe celoroční program; vzdělávají se, aby mohli pomoci všem dosavadním vedoucím a převzít jejich štafetu ve vedení družin i oddílů.
Vážím si proto jejich zapojení a pomoci, ale také Vaší důvěry a podpory, že máme možnost se o takový početný houf dětí starat.
Přeji Vám příjemný únorové dny a závěrem ještě:
– poděkování, za Vaši účast na Skautském plese a Vaši podporu ať už darem do tomboly nebo jakkoliv během celého večera
– těším se s Vámi na setkání 28.2 od 17 hodin v kostele – budeme mít opět možnost společné modlitby křížové cesty (ano jsou jarní prázdniny, ale zůstal na nás jen tento termín, tak pokud budou děti na prázdninách, těším se hlavně na rodiče).
David Kolínek, vedoucí střediska