farní brigáda, parkování

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
chtěl bych Vás pozvat tuto sobotu na farní brigádu, která se uskuteční na farní zahradě v okolí naší klubovny tuto sobotu 11.4 od 8 hodin.
Na programu jsou zvláště práce na zahradě, které se váží právě k začínajícímu jaru. Pokud najdete chvilku času i chuť, je každá ruka vítána. Určitě nejen proto, že přilehlé zázemí hojně v rámci našeho programu využíváme.
Chtěl bych Vás ještě poprosit ústy p. faráře – pokud jezdíte vyzvedávat děti ze schůzek, případně je tam vozíte autem, prosím respektujte zákazovou značku, která je umístěna u kostela ve směru k faře. Komunikace je úzká, v exponovaných časech schůzek/nvýuky náboženství/mší svatých je zde velký pohyb nejen dětí a malý prostor, který je zvláště u fary trpí otáčením a přejížděním po trávě.
Vzdálenost z prostoru před kostelem směrem ke klubovně není tak daleká, aby se nedala dojít pěšky;)
Tímto Vám děkuji jak za případnou pomoc tak ohleduplnost.
PS: Pokud by Vám termín brigády nevyhovoval, další možnost bude 25.4
PSS: informace k táboru budou ve zvláštním emailu tento týden.
Krásný začátek jara.