tábor, pouť

Vážení rodiče, přátelé kamarádi,
na úvod dnešního emailu bych se s Vámi chtěl podělit o radostnou zprávu, kterou nám přivezli naši nejmladší ze závodů světlušek a vlčat, které se uskutečnily poslední víkend na Vranově u Brna.
Družina Vlkodlaků se umístila na druhém místě v kategorii vlčat a družina Květinek na místě třetím v kategorii světlušek. A tím pádem opět slavíme postup do krajského kola. Budeme opět po roce držet palce.

​Jak už je také v tomto času zvykem, chtěl bych Vás informovat o bližších podrobnostech k letošnímu táboru.
Opět pojedeme na naše oblíbené místo – do Jamného nad Orlicí.
Termín tábora je od 1.7 do 14.7. Stavba tábora bude probíhat od pátku 29.6, bourání máme v plánu ​27.-28.7.
Přesné časy odjezdů upřesníme během června.
Přihlášky je potřeba odevzdat nejpozději do 22.4 vedoucí družin nebo oddílů – dodržte, prosím, tento termín, je to pro nás zásadní proto, abychom mohli v dostatečném časovém předstihu vyřešit vše potřebné.
Cena tábora je stále stejná: 2500 Kč světlušky a vlčata, 2700 Kč skauti a skautky. Platba na účet je nutná do 30.5., v hotovosti jej budete moci uhradit 13.6 na schůzce rodičů.
Jako každý rok bude letos schůzka pro rodiče s rodiči a to 13.6 od 18:45 hodin na faře klubovny.
V tomto týdnu všechny děti dostanou na schůzce přihlášku – pokud by se Vám do rukou nedostala, můžete si ji vytisknout z našeho webu odkaz zde: https://goo.gl/18LGNm

Chtěl bych se ještě vrátit k podzimní brigádě, kterou jsme měli společně možnost upravit okolí naší klubovny ve farní zahradě – skautskou brigádu opět na podzim plánujeme v rámci našeho střediska. Pokud byste se chtěli zapojit do prací i během jara pak se budeme moci potkat v sobotu 14.4 nebo 28.4. od 8 hodin.

I když ještě dostanete bližší informace ke skautské pouti od dětí, tak jen připomínám termín – 21.4. v letošním roce se opět podíváme na Býčí skálu a pouť zakončíme ve Křtinách.

Přeji Vám krásné jarní dny.

vedoucí 27. střediska