Informace Různé

Sběr šatstva

Vážení rodiče a přátelé našeho střediska,

náš oddíl Tučňáků pořádá charitativní sběr šatstva a rád ho vyzvedne až u Vašich dveří. Sběr bude probíhat v pátek 23.11. od 15:00 do 18:00 a v sobotu (24.11.) od 9:00 do 12:00. V tento podzimní čas se lidem v nouzi bude hodit nejvíce zimní oblečení, ale můžete přispět i dalšími věcmi (viz plakát).

Oblečení buď můžete sami dopravit v průběhu akce do naší klubovny na adrese El. Přemyslovny 27 (za dřevěnou brankou), nebo jej u Vás můžeme vyzvednout my. Prosíme, aby oblečení bylo zabaleno v igelitových pytlech, protože naši skauti a vlčata budou toto oblečení do klubovny snášet pěšky. V obou případech nám o sobě dejte vědět, ať s Vámi můžeme počítat.

Preferujeme vyplnění tohoto formuláře (odkaz zde). Případně nám napište e-mail na tucnaci65@skaut.cz nebo se ozvěte pomocí SMS na číslo 731 480 612. Ve všech případech od nás dostanete potvrzení a bližší informace. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na výše uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Dáda – David Lang

vedoucí oddílu Tučňáků