13. 1. 2015

PLES 2020

Přijměte pozvání na 18. (Netradiční) Skautský ples, který pro Vás pořádá 27. středisko skautek a skautů z Brna – Starého Lískovce.

PROGRAM:

Jako každý rok se můžete těšit na:
– skvělou hudbu kapely Šumichrást Malbohár
– soutěž
– předtančení
– bohatou tombolu
– půlnoční slosování vstupenek
a spoustu dobré nálady.

SÁL:

Ples se uskuteční v našem oblíbeném sále v Brně – Bosonohách, Pražská 55 a to v pátek 14.2.2020 od 19 hodin. Orlovnu najdete ZDE.

VSTUPENKY:

Předprodej akce

DOPRAVA:

Do orlovny se dostanete např. busem č. 69, nebo 403 – zastávka Skalní (odjezd z přestupního uzlu Osová – tram 6, 8, trolejbus 25, 37, bus 50) a zpátky třeba do města se dostanete rozjezdem číslo N96, jehož jízdní řád najdete ZDE

OBČERSTVENÍ:

Mimo skvělý program se bude v baru točit pivo z rodinného pivovaru Heřman z Vladislavi a dále vína vinařství Kořenek a Vojáček z Perné .

SPONZOŘI:

Chtěli byste nás jakkoliv podpořit např. darem do tomboly? Budeme rádi a rádi Vás také uvedeme níže.

Tímto také děkujeme všem, kteří nám již do tomboly přispěli.

PLAKÁT: