středisková pouť

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi,
po letních prázdninách jsem se opět s novým elánem vrhli do celoroční činnosti.
Protože je nás letos o několik víc a naše klubovna není nafukovací, budeme nově využívat i klub nad farní garáží, kde našly azyl dvě z našich družin. Termíny schůzek i všech dalších akcí najdete na našem webu a já bych rád vybral dvě z nich, které se dotýkají také Vás.
Tuto neděli 25.9 vyrážíme opět na každoroční střediskovou pouť k pomníku Vlastislava Kroupy – zakladatele skautingu ve Starém Lískovci. Sraz je pro všechny ve 14:40 na zastávce Osová na mostě, návrat v 18 hodin tamtéž. Kdo už na pouti byl tak ví, že se jedná o nenáročný nedělní výlet z Kohoutovic do Bosonoh a je určen jak našim členům tak i rodičům. Máme tak jednu z prvních možností se v novém roce potkat a i poznat. S sebou 2x jízdenku a svačinu.
Pokud  máte ale raději tanec a hudbu, tak si napište do kalendáře datum 27. ledna 2017, kdy budeme pořádat skautský ples.
Těším se na setkání s Vámi – třeba už v neděli na pouti.
Krásný začátek podzimu.
David Kolínek, vedoucí střediska