vyrážíme na pouť

Vážení rodiče,
jako každý rok i letos u příležitosti svátku sv. Jiří – patrona skautů – vyrážíme na diecézní skautskou pouť.
Cílem letošní pouti je bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Mikuláše ve Žďáru nad Sázavou, kde se také nachází jedna z pěti Svatých bran milosrdenství na Jižní Moravě.
Při poutní cestě navštívíme také památku UNESCO – kostel sv. Jana Nepomuckého, který bychom si měli také prohlédnout.
Sraz je v 7:30 na osové, návrat ve 20:06 tamtéž.
Cena je 80 Kč, s sebou 2x jízdenku na nádraží a zpět, svačinu a pití na celý den!, pláštěnku, dobré oblečení a pevnou obuv. Na sebe určitě kroj.
​Na místě nás čeká jen malé občerstvení čaj a koláče, proto, prosím, svačinu na celý den nepodceňte.
​Za všechny vedoucí se těším v sobotu a věřím, že jak je naším zvykem z posledních let, bude nás zase hodně vidět 🙂
Hezké dny.
vedoucí 27. střediska