tábor, hledáme zdravotníka!

Vážení rodiče,v posledních týdnech by se k Vám měla dostat přihláška na tábor a pevně doufám, že tomu tak je.Dovolím si tedy připomenout několik termínů: 28.4 – odevzdaná přihláška vůdcům oddílů – na tento termín obratem navazuje další plnánování kapacit a celého tábora31.5 – uhrazená platba za tábor na účet střediska číslo: 256215996/0300 – jako VS uveďte registrační číslo Vašeho dítěte, pokud jej nebudete znát uveďte ve zprávě pro příjemce jméno dítěte nebo rodiny12.6 – předtáborová schůzka rodičů – formát a čas upřesníme, ale alespoň předběžně bude schůzka na farní zahradě cca od 19 hodin (zde bude jediná možnots platby tábora v hotovosti)29.6 sobota – odjezd na tábor skauti a skautky1.7 pondělí – odjezd na tábor vlčata a světlušky13.7 sobota – návrat z tábora14.7 meděle – 7:30 děkovná mše svatá
Jak jste již možná z přihlášek zaregistrovali, v letošním roce bude odjezd na tábor rozdělen na mladší a starší. Chceme zvláště skauty a skautky zapojit do společné přípravy a stavby tábora. Odjezdy obou skupin ještě upřesníme, každopádně budeme chtít odjet velmi brzy ráno i s ohledem na to, že pondělí je pracovní den.
Co se týče příjezdu z tábora – tento také ještě upřesníme s ohledem na to, zda bude naše tábořiště po našem odjezdu pronajmuto či nikoliv.
HLEDÁME ZDRAVOTNÍKA
Ano, je to skutečně tak. Protože se nám v letošním roce zásadně proměnil celý servis tým, hledáme někoho, kdo by měl chuť nám pomoci a nejvíce nás aktuálně tíží zdravotník – zdravotnice. Požadavky na zdravotníka jsou ZZA, to neplatí u studovaných lékařů a sester :)Zdravotníka hledáme na první týden tábora – tedy od 29.6 – 5./6.Co to obnáší – po příjezdu rozrřídění léků a dokumetace, nastavení systému výdeje pravidelných léků, seznámení se s lékárnou. Může následovat poklidné čekání na úraz:-)Jak to na táboře funguje Vám velice rádi řekneme, vezmeme Vás do party vedoucích, kteří se starají o servis a k tomu budete moci spát každý den v pohodlném stanu.Samozřejmostí je 5x denně strava a místo, kde místy marně hledáte mobilní signál.
Tedy – pokud jste někdy snili o tom, že byste na takový tábor jeli, dejte mi prosím co nejdříve vědět.
Přeji Vám krásné jarní dny.
PS: na závěr už jen připomínám, že tuto sobotu se uskuteční skautská pouť do Třebíče.
— 
David Kolínek
vedoucí 27. střediska

https://staryliskovec.skauting.czstaryliskovec.skauting@gmail.com
Tento záznam byl publikován v Informace . Uložit odkaz do záložek.