skautská brigáda na faře

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
pevně doufám, že Vás úplně neminula informace, že již tuto sobotu 20.10. od 8 do 12 hodin budeme na farní zahradě pořádat opět po roce brigádu, kterou bychom rádi oplatili možnost využívání farní zahrady během roku.
Na zahradě se děje nemálo dalších aktivit, ale dovolím si tvrdit, že jsme se skauty na pomyslném vrcholu. Myslím si, že díky tomu, že máme takové zázemí, může být i naše činnost o to zajímavější. Protože zahrada je plná zeleně, tak je potřeba ji také trochu obstarat a nám všem dává možnost připojit ruku ke společnému dílu.
A proto se tuto sobotu vrhneme hlavně na práce kolem právě dokončovaného hřiště, které by od příštího roku již plně mělo sloužit svému účelu.
Práce to tedy nebude náročná (snad kromě jedné); včera večer jsem načerpal od p. faráře úkoly a těším se, že se v hojném počtu v sobotu sejdeme.
Chci Vás požádat, abyste nám dali vědět přes formulář ZDEabychom věděli s jakým počtem rodičů můžeme počítat.
Za sebe se pokusím slíbit příjemné počasí a bábovku, kterou upeču osobně;) Káva, příp. čaj a pití bude zajištěno.
Těším se naviděnou v hojném počtu.
PS: a protože mám vždycky radost, když vidím výsledky zapojení se, tak Vám posílám fotku, jak vypadá vstupní brána do zahrady po zásahu oldskautů a to konkrétně díky Pavlovi.

vedoucí 27. střediska