poslední info k táboru

Vážení rodiče,na základě schůzky s rodiči, která proběhla minulý týden, Vám zasílám poslední soupis všech důležitých informací. Věnujte jim pozornost, oproti minulým letům došlo k několika zásadním změnám hlavně co se týče odjezdu na tábor a také návratu.
V letošním roce bude odjezd rozdělen na 2 skupiny dle družin s tím, že kufry pojedou jako předvoj již v pátek.A proto tedy:
pátek 28.6 od 15 – 16:30 odvoz věcí: je potřeba přinést ke klubovně kufr, případně krosnu s věcmi dětí (v případě, že přinesete kufr nebo krosnu na sraz dětí, nebudeme schopni tyto věci jakkoliv odvézt!, je proto důležité, abyse věci přinesli právě v pátek)

sobota 29.6 sraz 7:30 u kostela členové družin: InDeed, Jestřábi, Vlkodlaci, Rebelky – 1. skupina

pondělí 1.7. sraz 7:30 u kostela členové družin: Žraloci, Aligátoři, Gumídci, Motýlci, Krevetky, Květinky – 2. skupina

S sebou v daný den na sraz: potvrzení o bezinfekčnosti, kontakty na rodiče, potvrzení o zdravotní způsobilosti (přihláška strana 3., 4.),  kartička pojišťovny v kopii, pravidelně užívané léky, 2x jízdenka nebo šalinkarta.Co se týče zdravotní dokumetace – ta bude v uzavřené obálce se jménem dítěte, v případě, že ji nepoužijeme – vrátíme na konci tábora. Šalinkarty a jízdenky (na 20 min) vybreme a po táboře opět vrátíme.Na cestu s sebou: kroj, pláštěnku, pevnu obuv, tričkona převlečení po cestě, jídlo a pití na celý den – společné jídlo bude večeře.Důrazně doporučuji všechny osobní věci sbalit do kufru nebo krosny a v sobotu cestovat “na lehko”. Do tábora je to kus cesty, tak ať děti nevláčí zbytečnosti.

Návrat z tábora v sobotu 13.7 v 17:30 ke kostelu (pozor změna – v minulosti to bylo v 15:30)

Děkovná mše svatá v neděi 14.7 v 7:30 v kostele (určitě přijďte, budeme zpívat a hrát i pro Vás).
další informace:

– potvrzení od lékaře nově platí na 2 roky (pokud to na posudku není uvedeno jinak)

– dítě, keré není očkováno nesmí jet na tábor – pokud jste odevzdali přihlášku a dítě nemá očkování, dejte nám to obratem vědět

– návštěvní den není, ale slibujeme hodně fotek

– pokud budete chtít využít naší poštovní služby, předepiše dopisy s datem rozdání a dejte je vedoucímu při odjezdu

– chtěli byste nás podpořit marmeládou? – předem za ni děkujeme a pokud ji donesete na sraz věcí v pátek budeme o to radši – jen mi prosím dejte vědět, kolik jí donesete, ať můžeme plánovat další nákup zásob

– mobilní telefony – dle diskuze na schůzce rodičů  a po zkušenostech z loňska telefony dětem nedávejte; k jejich používání platí strikní zákaz. Pokud děti telefony mít budou, vybereme je a vrátíme na konci tábora – prosím, respektujte toto pravidlo

– pokud byste nutně potřebovali mluvit s vedoucími jednotlivých táborů, kontaktujte je na číslech: 731480612 – Dáda, 736448664 – Rybička.

– během prvního týden je hlavním vedoucím Jirka Doušek, v druhém pak já

– v příloze Vám zasílám aktualizovaný seznam doporučeného vybavení. 
Přeji Vám dobrý začátek léta a těším se naviděnou (a odpovědi s marmeládou:).

David Kolínek
vedoucí 27. střediska

Tento záznam byl publikován v Informace . Uložit odkaz do záložek.