Křížová cesta, Svojsíkův závod, skautská pouť

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,chtěl bych Vás opět po roce pozvat na tradiční modlitbu křížové cesty, kterou povedou skauti a to v tuto neděli 24.3. v 17 hodin v kostele ve Starém Lískovci.Sraz bude v 16:45 u sakristie. Pokud to bude alespoň trochu možné, oblékneme si skautský kroj.
Pokud budete mít čas i prostor, můžete se následně v kostele zdržet na postní zamyšlení P. Josefa Suchára – kněze v Neratově (zač. 17:30). Bude také možnost zakoupit knihu Zázrak v Neratově a po skončení zamyšlení bude na faře posezení s možností podpisu knihy.
Již s předstihem Vám chci informovat o tom, že 6.4. se koná Svojsíkův závod pro skauty a skautky, kterého se naše družiny budou účastnit.
A dále se pak 27.4 uskuteční Skautská pouť v Třebíči, které se budou účastnit všichni členové střediska.
Podrobnosti k závodům i pouti Vám přijdou od dětí ze schůzek.
Počítejte, prosím, se všemi těmito termíny, abychom zajistili maximální účast všech našich dětí.

David Kolínek, vedoucí střediska

Tento záznam byl publikován v Informace . Uložit odkaz do záložek.