Klubovna

Naši starou malou klubovnu jsme si v roce 2006/2007 rozšířili a proto můžeme využívat o poznání větší zázemí, než jsme měli možnost ve staré klubovně. Klubovna sídlí v městské části Brno – Starý Lískovec, na ulici Elišky Přemyslovny na zahradě místní fary.

Klubovnu nepronajímáme pro přespání, oslavy a podobné akce.

Dostanete se k nám tramvají č. 8 a 5 nebo trolejbusem č. 25 směr Starý Lískovec a vystoupíte na zastávce Osová. Odtud půjdete na jih směrem ke kostelu. Další možností jsou autobusy č. 50, 69, 403 a zastávka s názvem Kosmonautů.

adresa:

El. Přemyslovny 27, 625 00 Brno – Starý Lískovec, gps: 49°9’58.907″N, 16°34’5.172″E

zázemí klubovny:

kuchyňka vč. nádobí, wc, sprcha, ústřední topení, pitná voda, teplá voda, elektřina, kuchyň, klubovna, pokrytí wifi rychlým internetem.

okolí klubovny:

louka na hry, kostel, zástavba, v bezprostřední blízkosti je malý parčík, kousek dál velký park s dětským hřištěm, hřištěm na basket, U-rampou a minigolfem, výborný výchozí bod pro výlety do okolí Brna: přírodní rezervace Kamenný vrch, ostopovické lesy, přírodní park Bobrava s několika mlýny v údolí stejnojmenné říčky, přírodní park Podkomorské lesy s několika studánkami, brněnská přehrada, ZOO, planetárium, střed města s významnými památkami – hrad Špilberk, katedrála Petrov, vila Tugendhat, Anthropos, divadla, kina, muzea apod.

doprava:

autem, autobusem, vlakem, autobusová zastávka 1 min., tramvajová 5 min.,  spojení z Hlavního (vlakového) nádraží tramvají č. 8 – 15 min.