Betlémské světlo, Skautský ples

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi,rád bych Vás pozval zítra – na Štědrý den do klubovny, kde budete mít možnost vyzvednout si Betlémské světlo. V klubovně budeme k zastižení od 8:30 do 11:00.Už dnes jej společně přineseme do DD na Mikuláškově náměstí, a k dipozici bude i v kostele na Štědrý den po obou mších svatých.
Sliboval jsem Vám, že připravujeme nejen pro rodiče další akci a tentokrát to bude opět (Netradiční) Skautský ples. Letos už posedmnácté.Sejdeme se 25.1.2019 od 19 hodin v Orlovně v Bosonohách a na našem webu jsou již všechny podrobnosti v odkazu PLES 2019 
Vstupenky můžete rychlým kliknutím vybírat rovnou ZDE.Dovolte mi Vám popřát požehnané prožití vánočních svátků a třeba o něco lepší nový rok. Těším se s Vámi naviděnou nejpozději na plese a  věřím, že Vás potkám co možná nejvíce a že v letošním roce ples opět vyprodáme.

— 
David Kolínek
vůdce 27. střediska

Tento záznam byl publikován v Informace . Uložit odkaz do záložek.