farní brigáda, křížová cesta

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,
po zimě se nám pomalu probouzí také okolí naší klubovny a proto bych Vás chtěl co nejsrdečněji pozvat na tuto sobotu (1.4) od 8:00 na farní zahradu, kde se uskuteční brigáda planá jarních prací.
Zváni jsou všichni rodiče a přátelé, kteří mají chuť nám pomoci vyčistit a upravit prostor kolem naší klubovny, který v hojné míře právě skauti využívají při svém programu.
A na neděli (2.4) bych Vás chtěl pozvat na každoroční modlitbu křížové cesty v našem kostele.
Sraz bude v 16:50 u sakristie, začátek pak bude v 17:00. Konec v 17:30. Na sebe pak vřele doporučuji skautský kroj. Společná modlitba je určena jak dětem ,tak jejich rodičům.
Těším se některé z těchto příležitostí na sekání s Vámi a přeji Vám krásný začátek jarních dní.

vedoucí 27. střediska